Noví medvídci

23. července 2018 v 20:08 | romishek
Dneska mě po příchodu domů čekalo spoustu balíčků.

Došli noví medvídci.Tentokrát víc než obvykle a medvědí rodina získala nové členy. Nejdřív bych asi začala u medvědích dam.


Nováčkem je medvědice Briva značky Russ v šatičkách a svetru. Abych pravdu řekla, tak mě mile překvapila svojí velikostí. Vždycky na mě na fotkách působila jako větší medvídek, ale nakonec je akorát do poličky. :)

Dále tu je medvědice značky bearington Vivian Foxworth. Má trochu vybledlé šatičky od sluníčka, protože u předchozí majitelky seděla na okně, ale na kráse jí to neubírá. :)

Jako dárek k holkám došel malý medvídek značky Russ. Ten pokud jsem se dobře dívala jméno nemá.
Přibyli, ale i medvídci jiných značek. Medvídek značky Nici, kterému jsme dala jméno Nici a je oblečený v oblečku včelky. A poslední člen je malý medvídek značky me to you. Je absolutně úžasný a má i knížečku s příběhem Me to you.
Budu se snažit brzo dodat fotky.

A teď trochu z jiného soudku. Jak už jsme zmínila v jiném článku, tak mi nedávno došel BJD kluk. Více info o něm napíšu v samostatném článku. Chtěla jsem mít k němu i holku a na internetu jsem našla inzerát ve kterém slečna prodávala BJD hlavu. Hlavičku jsme vzala s tím, že tělo dodělám a budu mít super pár. Hlavička dneska došla a tím začíná problém :D Měla být velikosti 1/4 což je i můj BJD. No ale po rozbalení mi bylo jasné, že je podstatně větší :D Řekla bych, že tak 1/3. Takže, abych to shrnula. Daniel zřejmě kámošku mít nebude, ale tělo jí dodělávat budu :)

Mějte se hezky a brzo se můžete těšit na foto nových medvídků :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama