Červenec 2018

BJD

23. července 2018 v 22:15 | romishek
Hned pro začátek, pokud jste proti recastům, tak dál ani nečtěte a radši přejděte do jiné rubriky. Nechci tady řešit, jestli je BJD vyrobená tak či onak a na spoustě stránek jsme se setkala s diskuzemi na téma recast, které bych tu rozhodně nechtěla, protože o tomhle tento blog není. Děkuji za pochopení.

A teď k tomu co vám chci vlastně sdělit :D. Ráda bych Vám konečně představila svého BJD. Jmenuje se Daniel Lin Andersson. Jména jsem mu vybrala podle zemí, které procestoval než se sem dostal. Proto tak dlouhé jméno :) Daniel je BJD formy 1/4 a měří 44 cm. Objednala jsem ho v barvě bílého skinu s černýma skleněnýma očima.Noví medvídci

23. července 2018 v 20:08 | romishek
Dneska mě po příchodu domů čekalo spoustu balíčků.

Došli noví medvídci.Tentokrát víc než obvykle a medvědí rodina získala nové členy. Nejdřív bych asi začala u medvědích dam.


Nováčkem je medvědice Briva značky Russ v šatičkách a svetru. Abych pravdu řekla, tak mě mile překvapila svojí velikostí. Vždycky na mě na fotkách působila jako větší medvídek, ale nakonec je akorát do poličky. :)

Dále tu je medvědice značky bearington Vivian Foxworth. Má trochu vybledlé šatičky od sluníčka, protože u předchozí majitelky seděla na okně, ale na kráse jí to neubírá. :)

Jako dárek k holkám došel malý medvídek značky Russ. Ten pokud jsem se dobře dívala jméno nemá.
Přibyli, ale i medvídci jiných značek. Medvídek značky Nici, kterému jsme dala jméno Nici a je oblečený v oblečku včelky. A poslední člen je malý medvídek značky me to you. Je absolutně úžasný a má i knížečku s příběhem Me to you.
Budu se snažit brzo dodat fotky.

A teď trochu z jiného soudku. Jak už jsme zmínila v jiném článku, tak mi nedávno došel BJD kluk. Více info o něm napíšu v samostatném článku. Chtěla jsem mít k němu i holku a na internetu jsem našla inzerát ve kterém slečna prodávala BJD hlavu. Hlavičku jsme vzala s tím, že tělo dodělám a budu mít super pár. Hlavička dneska došla a tím začíná problém :D Měla být velikosti 1/4 což je i můj BJD. No ale po rozbalení mi bylo jasné, že je podstatně větší :D Řekla bych, že tak 1/3. Takže, abych to shrnula. Daniel zřejmě kámošku mít nebude, ale tělo jí dodělávat budu :)

Mějte se hezky a brzo se můžete těšit na foto nových medvídků :)

Bearington

22. července 2018 v 14:07 | romishek |  Bearington Bear
Tohle to je moje první medvědice značky Bearington. Jmenuje se Rose Blossom a poprvé byl tento medvídek vydán na jaře roku 2008. Má pohyblivou hlavičku i končetiny.

Hardrock Café

22. července 2018 v 14:01 | romishek |  Medvídci ze zahraničí
Medvídek Hardrock café dostal jméno Sacramento, protože ze Sacramenta pochází. V zahraničí se tito medvídci sbírají ve velkém. Někdo sbírá pořád stejné barvy jen s jiným nápisem měst jiní ne. Tento medvídek patří stejně jako můj me to you k menším medvídkům ve sbírce.Me to you medvídek

22. července 2018 v 13:50 | romishek |  různí medvídci
První medvídek ve sbírce je medvídek značky Me to you. Mám ho už řadu let, takže nevím kdy jsem k němu přesně přišla, ale dostala jsme ho tehdy od mé sestry :)

Splněný sen

11. července 2018 v 11:48 | romishek
Tak po delší odmlce opět zdravím,

neměla jsem teď tolik času, takže jak jste jistě zjistili, tak fota medvídků jsme ještě nepřidala. Nezoufejte, budu se to snažit v nejbližší době napravit.

Chtěla bych Vám říct, co se tak v uplynulé době dělo.

Za prvné jsme začala předělávat figurku, kterou jsem vyráběla a naleznete ji na blogu http://malavcelka.blog.cz/. Je tam zmiňovaný jako assasin a ještě pořád nemá jméno chudák. :D Ale abych pravdu řekla, tak mi furt na něm něco nesedělo, takže jsem teď svůj čas věnovala jemu. Dobrá zpráva je, že je opět kompletní jen musím vyřešit klouby. Jeho nový vzhled zatím ještě nikde nafocený není.

Co se týká medvídků, tak v nejbližších měsících mi budou chodit medvídci značky Bearington. Přemýšlím jak to spáchám, ale podle všeho teď bude na řadě medvědice Russ bear Briva a nějaká z holek od Bearingtona. Jak mile dojdou tak se o tom opět dozvíte zde.

No a teď asi k té nejzásadnější zprávě.

Dneska se mi už konečně podařilo splnit můj velký sen a doma na mě čeká BJD Dollshe Saint. Abych Vám pravdu řekla, tak se na něj nemůžu dočkat :D

Děkuju, že jste sem zavítali a brzy Vám představím moje sběratelské osazenstvo

Mějte se krásný den jako dneska já :)

romishek