Vítejte

21. června 2018 v 7:40 | romishek
Vítám Vás na svém blogu Creativegarden.

Vím, že se tu za celou dobu neobjevil jediný článek, ale po založení jsme nějak nevěděla o čem blog psát. Letos se to, ale změnilo a tak bych Vás ráda seznámila s tím co tu můžete čekat.

Dne 13.5.2018 začal jeden z mojich koníčků a tím je sbírání medvídků. Medvídci tu budou mít svoji vlastní rubriku.
Vždycky jsem chtěla mít sběratelského medvídka. Mými favority byli vždycky medvídci značky Charlie Bear. Ale dřív stáli okolo sedmi tisíc a výš, a abych Vám pravdu řekla, tak to mi prostě bylo líto za medvídka dát.

Jak už jsme psala výš dne 13.5.2018 jsem narazila na internetu na paní, která ruší svou sbírku medvídků a díky tomu ke mě jako první připutovali medvídci značky Russ George a Colby. Do těch rošťáků jsme se prostě zamilovala. Výhoda je, že mají rozumnou výšku, takže se v pohodě vejdou do poliček.

Někdy teď by měli přicestovat další medvídci a to dva medvídci značky Russ, Horatzio s Rupertem a jedna medvědice Bearington. Nikde jsem se nedozvěděla jestli mají Bearington medvídci jména jako Russ, takže jí pak budu muset nějaké přidělit. (Bearington medvědic bude totiž víc).

No a mezitím přibyl i medvídek ze Srbska, kterého mi rodina dovezla 16.6.2018. Není to medvídek žádné sběratelské značky, ale mám ho ráda. Ten už jméno dostal. Jmenuje se Dejan Aleksinac. Dejan, protože je to srbské jméno a Aleksinac, protože byl kousek od města Aleksinac koupený.

Jinak mám jednoho medvídka Hardrock café, kterého jsme dostala k 18 narozeninám. Je ze Sacramenta, takže se prostě tak i jmenuje :D. Samozřejmě nesmí chybět jeden Me to you a doma je s ostatními i Fur real Friend medvídek. Ten sice nijak sběratelský není, ale prostě se mi líbil. Dostal jméno Emerson.

Tak doufám, že se Vám bude na blogu líbit :) Fota kluků přidám postupně :D

Zatím se mějte hezky

Romishek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama